17 października 2023 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

03 października br. na Motoarenie w Toruniu odbyło się podsumowanie kolarskiej Ligi „Szlakiem Uczniowskich Klubów Sportowych za sezon 2023" połączone z prezentacją szkółek kolarskich działających w ramach Narodowego Programu Rozwoju Kolarstwa.

Z wielką radością informujemy, iż drużyna UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo z liczbą 1153pkt. wywalczyła tytuł II Wicemistrza Województwa Kujawsko – Pomorskiego w klasyfikacji generalnej klubów w sezonie 2023.

Na ten sukces składają się bardzo dobre wyniki w końcowej klasyfikacji indywidualnej i tak w: kategorii młodzik Wojciech Bukalski wywalczył 4 miejsce, a Dawid Lewandowski wywalczył 8 miejsce. W kategorii młodziczka Jagoda Dębińska wywalczyła 4 miejsce,  a Nikola Nowakowska zajęła 10 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej również wypadliśmy wspaniale i tak: z liczbą 655 punktów odnieśliśmy zwycięstwo w kategorii młodziczka i wywalczyliśmy 3 miejsce w kat. młodzik.

Na ten sukces pracowali wszyscy zawodnicy i zawodniczki na co dzień startujący  w wyścigach, a ciężka codzienna praca treningowa serwowana przez trenerów: Mariana Krych i Agnieszkę Zielaskowską połączona z hartem ducha i wolą walki zaowocowała tymi trofeami.

Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień wspierają nasza działalność i pomagają w realizacji naszej pasji.