Mamy Mistrzów Polski w Fit Kid, brawo Miłosz i Patryk

26 czerwca 2023 |
Jolanta Zarembska i Paulina Szymańska- Banicka
Powiększ zdjęcie

17 czerwca 2023 roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Orlik" oraz Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" zdobyli medale Mistrzostw Polski w Fit Kid i awans do Mistrzostw Europy.

Miłosz Watras zdobył złoty medal i Mistrzostwo Polski w kategorii III klasa Solo Boy A, Patryk Watras zdobył srebrny medal w tej samej kategorii. Chłopcy brali też udział w kategorii No Stress, gdzie Miłosz Watras zajął II miejsce, a Patryk zajął III miejsce.

Bracia rozpoczęli swoją przygodę z gimnastyką we wrześniu ubiegłego roku, chętnie biorą udział w zajęciach i uczą się nowych elementów gimnastyki sportowej.

Podczas zawodów Miłosz zaprezentował improwizację taneczno-gimnastyczną do muzyki z filmu Rocky, a Patryk wystąpił jako James Bond, przedstawiając ciekawy układ.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie na realizację zadania publicznego na działalność szkoleniową i sportową UKS ,,Orlik".

Gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości w treningach.

Trenerki : Jolanta Zarembska I Paulina Szymańska- Banicka